REKLAMA

Katarzyna Żak znana z ‚Rancza’ i ‚Miodowych lat’ przyjedzie do Końskich!

Nikt chyba nie potrafi lepiej gotować pierogów od słynnej Solejukowej z serialu „Ranczo”. Ale to nie pierogi będą głównym tematem naszego kolejnego „Spotkania z Gwiazdą”. Bo jego bohaterka, znana aktorka teatralna i filmowa oraz wokalistka Katarzyna Żak, wcielająca się w rolę Solejukowej, ma znacznie więcej talentów, wybiegających daleko, daleko poza te kulinarne. 7 czerwca Katarzyna Żak będzie gościć w Końskich!

REKLAMA

Katarzyna Żak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. I choć grywa w wielu filmach fabularnych oraz niezliczonych spektaklach teatralnych to największą sławę przyniosły jej dwa seriale: „Miodowe lata” i „Ranczo Wilkowyje”. Niewiele jest osób, które nie kojarzyłyby Kazimiery Solejukowej – prostej, ale bardzo ambitnej i zdolnej mieszkanki wioski, która dzięki swej przedsiębiorczości i pracowitości wydobyła swą rodzinę z dość nędznego życia. A jej pierogi podbiły podniebienia nie tylko mieszkańców Wilkowyj, ale i całej okolicy.

REKLAMA

Pani Katarzyna oprócz talentu aktorskiego pokazała nam także swoje zdolności muzyczne. W 2016 roku wydała płytę „Bardzo przyjemnie jest żyć”, na której pojawiły się piękne piosenki, do których słowa napisały takie tekściarskie tuzy jak Wojciech Młynarski, Magda Czapińska, Jan Wołek, Andrzej Poniedzielski, Piotr Bukartyk czy Artur Andrus. Kierownictwa muzycznego podjął się zaś Hadrian Tabęcki. Prywatnie artystka jest żoną równie znanego aktora Cezarego Żaka.

Aktorka przyjedzie do Końskich na zaproszenie Miejsko – Gminnego Domu Kultury w piątek 7 czerwca. O godzinie 19.30 spotka się z widzami w sali restauracji „Leliwa”. Spotkanie poprowadzi łódzki dziennikarz muzyczny Leszek Bonar. Opowie o swej pracy, zdradzi nieco prywatnych tajemnic i zaśpiewa piękne piosenki.

Bilety w cenie 30 złotych można zakupić w sekretariacie Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich oraz w restauracji „Leliwa”.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *