REKLAMA

Kebabian w Końskich. Znakomita jakość i świetna cena [wideo, zdjęcia]

Kebabian działa w Końskich przy ulicy Wjazdowej 11 od 11 grudnia 2020 roku. Po nieco ponad miesiącu pracy zaskarbił sobie już zaufanie wielu mieszkańców regionu. Kebaby i dania serwowane w tym miejscu mają wiele zalet. Jedną z głównych jest wielkość porcji. Ceny zaś ciągle pozostają atrakcyjne. Kebabian działa także w dowozie, codziennie od godziny 12 do 22. Telefon do zamówień to: 729 589 093. Z kolei na miejscu, a w epidemii z odbiorem własnym restauracja działa w godzinach od 10:00 do północy, w piątki i soboty do 1:00 w nocy, w niedzielę od 12:00 do północy. 

REKLAMA

Załogę koneckiego Kebabiana stanowią Deepak, Pratap, Keshab i Bibek z Nepalu oraz Kaiser i Ishitaq z Bangladeszu. Wszyscy mają duże doświadczenie w kuchni, wszyscy pracowali wcześniej w restauracjach i barach typu fast food. Po spotkaniu z teamem restauracji trudno oprzeć się wrażeniu, że to niezwykle sympatyczni ludzie!

Menu tej restauracji dzieli się na kilka stref: kebabów, dań, wegetariańską, sałatek i przekąsek. Dostępne są także różne, popularne napoje. Każdorazowo powinniśmy wybrać rodzaj mięsa do dania: kurczaka lub baraninę. W Kebabianie jest także duży wybór sosów: czosnkowy, ostry, słodko-kwaśny, mieszany, półostry i łagodny.

REKLAMA

 

To co zwraca uwagę to olbrzymie porcje w stosunku do ceny. Nawet standardowy kebab średni jest naprawdę duży, a kebaby mega oraz super mega to już wyzwanie na bardzo duży głód! Dla najmłodszych przygotowano specjalne Kids Kebab Boxy. Przypominamy, że obecnie Kebabian działa z dowozem i odbiorem własnym. Zamówienia można składać telefonicznie: 729 589 093. Całe menu znajdziecie poniżej (kliknij by powiększyć):

Przykładowe dania: 

Na miejscu, jak i w dowozie możliwa jest płatność kartą. Przy samym lokalu, który znajduje się na ulicy Wjazdowej 11 mieści się duży parking dla klientów. Zachęcamy do spróbowania tego co serwuje to nowe miejsce na kulinarnej mapie Końskich!

Restauracja Kebabian
Końskie,  ul. Wjazdowa 11,
tel. 729 589 093
Poniedziałek – Czwartek, godziny pracy 10:00 – 00:00
Piątek – Sobota, godziny pracy 10:00 – 1:00
Niedziela, godziny pracy 12:00 – 00:00

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

2 thoughts on “Kebabian w Końskich. Znakomita jakość i świetna cena [wideo, zdjęcia]

  1. To żart porcja mięsa w salatce to 5 małych płaskie i sałata lodowa, a ty z kolegami po kebabie dostali sraczki. Najgorsza knajpa w mieście.

  2. Ja nie dostałem sraczki, kebab smaczny i nawet nie zamulił żołądka. W sumie w Końskich mamy kebaby lepsze niż w Krakowie (choć nie zapominajmy ze nadal jest to tylko fast-food)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *