REKLAMA

Kibice wysłali kilkadziesiąt paczek do rodaków na Kresach [zdjęcia]

Grupa kibiców zrzeszonych w Widzew Fan Club Końskie już po raz drugi zorganizowała zbiórkę żywności, a następnie wysłała paczki do Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Wysłano kilkadziesiąt paczek!

REKLAMA

Paczki przygotowane przez kibiców Widzewa.

„Wspólnymi siłami, razem z prywatnymi darczyńcami, niezawodnymi uczniami i nauczycielami I LO im. KEN w Końskich udało nam się skompletować 20 paczek oraz 5 kartonów z najróżniejszymi artykułami spożywczymi.  Serdecznie dziękujemy wszystkim tym którzy pomogli i pokazali że nie jest im obojętny los naszych rodaków na Kresach Wschodnich. Za rok znów pomagamy i liczymy na jeszcze większy odzew!” – mówi nam Kamil Patyk, jeden z organizatorów akcji.

Zbiórka była przeprowadzona w ramach akcji „Rodacy Bohaterom – Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach”.

REKLAMA

 

REKLAMA

One thought on “Kibice wysłali kilkadziesiąt paczek do rodaków na Kresach [zdjęcia]

  1. Dzień dobry. Nazywam się Mariusz Bojanowski i wraz z młodzieżą z grupy Rzgowska Młodzież Patriotyczna koordynujemy w województwie łódzkim akcję „Rodacy Bohaterom. Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach” . To kolejny rok gdy kibice Widzewa Łódź z Końskich tak ofiarnie włączyli się w zbieranie darów dla naszych Rodaków mieszkających na Kresach Rzeczypospolitej. To znak naszej pamięci o tych, którzy walczyli za Polskę tam na Wschodzie. Dzisiaj Oni i ich rodziny, żyją tam w warunkach na jakie nie zasłużyli. Pragniemy w ten sposób pokazać Im, że pamiętamy o nich, wszak stanowimy z nimi Jeden Naród Ponad Granicami. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom. Relacja na Facebooku na Rzgowska Młodzież Patriotyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *