REKLAMA

Kierował autem pod wpływem alkoholu i narkotyków

Funkcjonariusze z Ogniwa-Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali wczoraj w nocy nietrzeźwego kierującego. Kierowca hondy był również pod wpływem narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli torebkę z marihuaną, kij baseballowy i pistolet pneumatyczny. Mundurowi zabezpieczyli również narkotyki podczas kontroli audi w Sielpi. 

REKLAMA


Wczoraj po godzinie 2.00 w nocy w Miłakowie funkcjonariusze z Ogniwa–Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej osobową hondę. Za kierownicą japońskiego auta siedział 22-latek. Mężczyzna był nietrzeźwy, alkomat wskazał ponad promil alkoholu w jego organizmie. Z kolei badanie narkotesterem wykazało, że mężczyzna zażywał środki odurzające. Funkcjonariusze znaleźli przy 22-latku torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, a w aucie kij baseballowy i pistolet pneumatyczny. Mundurowi przeszukali również jego miejsce zamieszkania. Tam zabezpieczyli słoik z czterema woreczkami, w których było 26 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Policjanci znaleźli również narkotyki we wtorek podczas kontroli kierowcy audi w Sielpi. Funkcjonariusze zabezpieczyli biały proszek, który po wstępnym sprawdzeniu testerem wykazał w swoim składzie amfetaminę. 25-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *