REKLAMA

Kilogramy narkotyków znalezione u mieszkańca powiatu koneckiego [zdjęcia]

Łącznie ponad 14 kilogramów narkotyków ujawnili skarżyscy kryminalni w kilku mieszkaniach na terenie województwa świętokrzyskiego. FunkcjonariuszeFs zabezpieczyli także 55 000 złotych. Do sprawy zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu kieleckiego i 34-letniego mieszkańca konecczyzny. Dąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla młodszego z zatrzymanych, który mieszkał na terenie naszego powiatu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków można trafić do więzienia nawet na 10 lat.

REKLAMA

Skarżyscy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop osób zajmujących się nielegalnym procederem narkotykowym. W minionym tygodniu „odwiedzili” kilka mieszkań na terenie powiatu kieleckiego, skarżyskiego i koneckiego. W ręce kryminalnych trafiło 13 kilogramów amfetaminy, ponad kilogram marihuany i 27 sztuk tabletek extasy. Funkcjonariusze zabezpieczyli także pieniądze w kwocie 55 000 złotych. Śledczy podejrzewają, że gotówka może pochodzić z narkotykowej działalności. W związku ze sprawą w środę do policyjnego aresztu trafił 35-latek z powiatu kieleckiego i 34-letni mieszkaniec powiatu koneckiego. Mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty.

REKLAMA

W piątek stanęli przed obliczem sądu, gdzie zapadała decyzja o tymczasowym aresztowaniu młodszego z podejrzanych na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków można spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Zdjęcia (KPP Skarżysko-Kamienna):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *