REKLAMA

Klęski w B Klasie, Partyzant i Smyków na czele A Klasy

Bardzo słabe wyniki w miniony weekend zanotowały koneckie zespoły w piłkarskiej B Klasie. Nieco lepiej wiodło się drużynom występującym w A Klasie, gdzie w walce o awans znajdują się Partyzant Radoszyce i KS Smyków. 

REKLAMA
REKLAMA

Świętokrzyska Klasa B: 

REKLAMA
REKLAMA

KS Kamienna Wola – Granat Borki 0:13

Kamionka jest ostatnia w tabeli, za tydzień zagra na wyjeździe z Orlętami II Kielce.

eSka Dziki Skarżysko-Kamienna – GLKS Fałków 8:1
Gol dla Fałkowa – Paweł Dutkiewicz

Fałkowianie są na ósmym miejscu w tabeli, w przyszły weekend GLKS pauzuje. Do gry zespół ten wraca 2 października wyjazdowym meczem z Czarnovią Kielce.

Świętokrzyska Klasa A: 

Partyzant Radoszyce – Astra Piekoszów 2:0 ( 1:0)
Bramki: Maciej Dymek 2′,66′

Partyzant: Jakub Kosik, Jakub Pękala, Paweł Laskowski, Szymon Rafalski, Bartłomiej Szustak (56′ Michał Pilarski), Mikołaj Kuleta, Marcin Świercz, Rafał Starus (80′ Mateusz Sobczyk), Bartłomiej Wiktorowicz, Maciej Dymek (85′ Kamil Szustak), Łukasz Grzybek (70′ Kacper Baranek)

Zespół Partyzanta Radoszyce wygrał na swoim stadionie bardzo ważne spotkanie po dwóch trafieniach kapitana drużyny Macieja Dymka. Nadmienić trzeba, iż w drugiej połowie spotkania dokładnie w 57′ meczu drugą żółtą i konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik Partyzanta Marcin Świercz i blisko pół godziny zespół trenera Niemca musiał grać w „10”. W następnej kolejce zespół z Radoszyc wyjeżdża w Niedzielę 25.09.2022 do Samsonowa na mecz z tamtejszym Samsonem. Radoszyczanie są liderem tabeli w A Klasie!

Skała Tumlin – KS Smyków 1:2

Smykowianie są na trzecim miejscu w tabeli, tracąc jeden punkt do liderów z Radoszyc. Jednak mają oni do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie. W sobotę o 17:00 KS podejmie u siebie Zryw Łopuszno.

Sokół Górnik Rykoszyn – Tęcza Gowarczów 4:0

Gowarczowianie z trzema punktami są na dwunastym miejscu w tabeli A Klasy. W sobotę o 16:00 podejmą u siebie Astrę Piekoszów.

Victoria Mniów – Radiator$ Stąporków 1:1
Gol dla stąporkowian: Michał Małecki

Radiatorsi są na czwartej pozycji w tabeli A klasy.

Zdjęcia z meczu Dziki Skarżysko-Kamienna – GLKS Fałków:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *