REKLAMA

Klimatyczny pokaz mody ślubnej Salonu Sophia w Sielpi [wideo, zdjęcia]

W piątek o godzinie 19:00 w Kompleksie Turystycznym Kuźnica w Sielpi odbył się bardzo klimatyczny pokaz mody ślubnej zorganizowany przed konecki Salon Sophia. Przybyli mogli obejrzeć piękne kreacje sukni ślubnych oraz zobaczyć inne atrakcje związane z branżą. Wieczór uświetnił koncert na skrzypcach na żywo.

REKLAMA

Wydarzenie było wstępem do drugiej edycji Trunk Show Oksana Mukha, które przez pięć następnych tygodni będzie trwać w salonie. Będą to dni otwarte poświęcone sukniom wybitnej ukraińskiej projektantki Oksany Mukhy.

– „Jest to dla nas wielki zaszczyt, ponieważ w tamtym roku uczestniczyliśmy w dniach otwartych Trunk Show. Były to dni otwarte, gdzie każdy ze współpracujących salonów w Polsce, właśnie z tym producentem – z Oksaną Mukhą, miał u siebie przez weekend tak naprawdę całą nową kolekcję wystawioną w swoim salonie. My uczestniczyliśmy w czymś takim w ubiegłym roku, natomiast w tym roku spotkał nas wielki zaszczyt, ponieważ zostaliśmy wybrani jedynym w Polsce salonem, gdzie wszystkie te suknie w całej okazałości trafią i trafiają do nas nie na weekend, ale na aż pięć tygodni” – opowiada Bartłomiej Banasik, organizator z ramienia Salonu Sophia.

REKLAMA

Podczas pokazu swoje usługi prezentowali barmani weselni, można też było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce od Fun4U. Goście mogli też kosztować bardzo smacznych przekąsek przygotowanych w ramach poczęstunku. Przybyli mieli okazję zobaczyć zabytkowego Mercedesa W108 z 1966 roku, którym przejazd do ślubu będzie można wygrać kupując w salonie suknię ślubną. Wieczór muzycznie uświetniła skrzypaczka Joanna Haltman.

Salon Sophia nie istnieje na koneckim rynku bardzo długo, a o jego historii opowiedział nam Bartłomiej Banasik:

– „Tak naprawdę zaczęliśmy swoją działalność niespełna cztery lata temu w Końskich. Z Oksaną Mukhą współpracujemy od lat trzech. Współpracujemy tak naprawdę dzięki naszej koleżance ze studiów. Jeszcze kiedy rozpoczynaliśmy działalność, kiedy otwieraliśmy salon byliśmy jeszcze w trakcie trwania studiów w Lublinie i tam słyszeliśmy dużo o tej właśnie projektantce i poprosiliśmy jedną z naszych koleżanek, Ukrainkę, która z nami studiowała, o pośrednictwo w kontakcie z nimi”

Na przymiarki nowych kreacji można umawiać się od 18 października do 21 listopada telefonicznie pod numerem 730 009 601 lub poprzez serwis Booksy.

Salon Mody Ślubnej i Wizytowej Sophia – Końskie, ul. Warszawska 3

Zdjęcia:

Materiał sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *