REKLAMA

Kobiety i świat nie liczą lat. Uroczystość w gminie Słupia Konecka

Program artystyczny „Kobiety i świat nie liczą lat”, ale przede wszystkim radosne spotkanie we wspólnym gronie zorganizowali dla wszystkich Pań samorządowcy z gminy Słupia Konecka. 

REKLAMA


Mnóstwo Pań odpowiedziało na zaproszenie i w piątkowe popołudnie pojawiły się one w gminnym Domu Opieki w Pilczycy. Tam czekał na nie słodki poczęstunek, gorące i zimne napoje oraz piękny tort udekorowany specjalnie na Dzień Kobiet. Wszystkie kobiety przywitał wójt gminy Słupia Konecka Robert Wielgopolan. Włodarz przekazał im najserdeczniejsze życzenia. Podobnie postąpili inni przedstawiciele władzy: poseł na Sejm RP Mariusz Gosek oraz członek Zarządu Powiatu Koneckiego Dariusz Banasik. Najlepsze życzenia paniom przekazał także proboszcz parafii pw. św. Michała Archaniola w Pilczycy ksiądz Dariusz Szambor.

Przygotowano atrakcje nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. W muzyczno-kabaretowym montażu zaprezentowali się uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mninie i dzieci ze świetlicy środowiskowej w Słupi. Nie zabrakło żartów o kobietach, ale i miłych słów skierowanych w ich kierunku.

REKLAMA

Ponadto uczestniczki Dziennego Domu „Senior +” tuż przed rozpoczęciem gminnego Dnia Kobiet mogły skorzystać z usług przyszłych fryzjerek – uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łopusznie.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *