REKLAMA

‚Kocie Igrzyska’ w Mechaniku [zdjęcia]

Ze względu na pandemię w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich zamiast tradycyjnego Rajdu Kota odbyły się Kocie Igrzyska, które zorganizowano w mniejszych grupach.

REKLAMA

Kocie Igrzyska wprowadziły nową formę działań integracyjnych. Uczniowie klas pierwszych rywalizowali w kilku zadaniach, które rozplanowano na cały wrzesień. Pozwoliło to na zaangażowanie całej klasy i wymusiło intensywniejszą współpracę. Zaszyfrowane wiadomości, „kocia musztra” czy zaprojektowanie logo klasy, to tylko niektóre zadania jakie musieli wykonać nowicjusze.

REKLAMA

Informacja od organizatorów: Dziękujemy Radzie Rodziców oraz właścicielom Zakładów Mięsnych Zychowicz z Daleszyc za coroczne wsparcie akcji.

Laur zwycięstwa przypadł klasie I TE/TPS. To oni przez najbliższy rok będą pełnić funkcję lidera pierwszoklasistów i to ich salę ozdabiać będzie statuetka porcelanowego kota. Zwycięstwo klasy upamiętnione będzie w galerii „Legendarnych Kotów”. „Kocie Igrzyska” zakończyły się wspólnym spotkaniem przy grillu, z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa.

Zdjęcia (archiwum szkoły):

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *