REKLAMA

Koła łowieckie obdarowały SOSW w Baryczy [zdjęcia]

Przedstawiciele kół łowieckich „Cietrzew” oraz „Bukowie” w ostatnim czasie złożyli wizytę w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy. Myśliwi poprowadzili dla podopiecznych ośrodka zajęcia, nie przyjechali do nich jednak z pustymi rękami – podarowali oni szkole w Baryczy nowoczesny telewizor oraz sprzęt nagłaśniający.

REKLAMA

Wizytę w placówce w Baryczy złożyli przedstawiciele koła łowieckiego „Cietrzew” – przewodniczący komisji rewizyjnej Ignacy Domański, sekretarz koła Stanisław Dereziński oraz skarbnik Michał Derlatka. Panowie oprócz ciekawych opowieści i filmu o życiu lasu, ochronie przyrody i pomocy dla zwierząt w okresie zimy, przywieźli podopiecznym ośrodka niespodziankę w postaci 52-calowego telewizora wraz z anteną, internetem i wszelkim osprzętem koniecznym do zamontowania urządzenia. Otrzymany prezent został zainstalowany w świetlicy i będzie służył uczniom, którzy oczekują na szkolne busy po zajęciach lekcyjnych.

REKLAMA

SOSW w Baryczy odwiedzili także członkowie koła łowieckiego „Bukowie” – Robert Wielgopolan i Tomasz Pakuła. Spotkali się oni z dziećmi na uroczystym apelu, by przekazać równie wspaniały prezent. Placówka z okazji świąt Bożego Narodzenia otrzymała sprzęt nagłaśniający! Sprzęt przyda się w szkole chociażby do celów organizacji imprez szkolnych i zajęć umuzykalniających. Apele i akademie zyskają oprawę muzyczną dużo lepszej jakości. –„To dla nas wielkie wyróżnienie i zaszczyt, że środowisko myśliwych dostrzega potrzeby naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy w imieniu całej społeczności ośrodka za te wspaniałe prezenty” – pisze na fanpage’u ośrodka na Facebooku dyrektor Jan Słuszniak.

Zdjęcia (SOSW w Baryczy):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *