REKLAMA

Kolarski Wyścig Solidarności przejedzie przez Końskie i Radoszyce

W sobotę 2 lipca 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków przejedzie przez gminy Radoszyce oraz Końskie w powiecie koneckim. W samych Końskich zaplanowana jest premia specjalna. U nas znajdziecie dokładny harmonogram przejazdu peletonu. 

REKLAMA

Przez powiat konecki poprowadzono trasę już ostatniego, piątego etapu tej kolarskiej imprezy, która w tym roku wiedzie z Żor do Łodzi. W ostatnim etapie kolarze wystartują o godzinie 10:00 w Kielcach, by finiszować około 15:00 w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej. W międzyczasie przemkną przez powiat konecki.

REKLAMA

Około godziny 11:27 pojawią się w Jóźwikowie na drodze wojewódzkiej 728, a następnie przejadą przez miejscowości śladem tej drogi: Mularzów, Kapałów, Radoska, Radoszyce, następnie przetną drogę krajową 74 by około 11:49 przejechać przez Sielpię i dalej drogą 728 przez Gatniki, Wincentów, Brody do Końskich.

Tuż przed 12:00 w Końskich przy ulicy 16 Stycznia ma odbyć się finisz na Premii Specjalnej. Dalej peleton przejedzie przez Modliszewice, Pomorzany, Kopaniny i Grabków by pomknąć do Łodzi. 

Wyścig objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta RP.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *