REKLAMA

Kolarski ‚Wyścig Solidarności’ przejedzie przez Końskie

Międzynarodowy Wyścig „Solidarności” i Olimpijczyków już w piątek przejedzie przez Końskie. Około godziny 15:00 warto kibicować kolarzom, ale i trzeba liczyć się z krótkimi utrudnieniami w ruchu. W Końskich na ulicy 16 stycznia cykliści powinni pojawić się około godziny 14:55.  Będą też w gminach: Gowarczów i Stąporków. 

REKLAMA

W Końskich przede wszystkim zostanie rozegrany lotny finisz. Będzie miał on miejsce prawdopodobnie tuż przed godziną 15:00. Oprócz tego nieco wcześniej kolarzy powinniśmy zobaczyć na trasie w Gowarczowie (około 14:45), Baryczy, Kornicy, a później w miejscowościach Wąsosz Przymiarki, a dalej też w Janowie, Czarnej, Stąporkowie (około 15:25). Potem kolarze przejadą jeszcze przez Pardołów i Świerczów.

REKLAMA

Cały piątkowy odcinek wiedzie z Tomaszowa Mazowieckiego do Kielc. Natomiast cały 32. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności i Olimpijczyków” zaplanowano na trasach od Pabianic do Stalowej Woli.  Kolarze pierwszy raz na trasę wyruszają w środę 23 czerwca, a kończą zmagania w sobotę 26 czerwca.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *