REKLAMA

Kolejna kolizja na obwodnicy Końskich [foto]

Dziś po południu w Końskich doszło do kolejnego zdarzenia na skrzyżowaniu koneckiej obwodnicy z ulicą Staszica. W wyniku zdarzenia szczęśliwie nikt nie ucierpiał.

REKLAMA

Fot. Bartosz Chochulski / Koneckie Patrole.

„Dziś około godziny 16 na skrzyżowaniu ulic Koneckich Odlewników i Staszica w Końskich kierująca pojazdem marki Seat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem, który jechał w kierunku miejscowości Barycz, co doprowadziło do zderzenia pojazdów” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP w Końskich.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi, sprawczyni została ukarana mandatem.

REKLAMA
REKLAMA

3 thoughts on “Kolejna kolizja na obwodnicy Końskich [foto]

  1. Ile jeszcze wypadków musi się tam wydarzyć i czy koniecznie musi zginąć człowiek żeby ktoś wreszcie zajął się tym drogowym bublem. Skrzyżowanie jest źle rozwiązane i niebezpieczne.

  2. Pingback: Znów kolizja na obwodnicy. Tym razem audi i opel | TKN24

  3. Takim osobom co wymuszają pierwszeństwo to powinni odebrać prawo jazdy za spowodowanie wypadku… bo skoro je dostała to powinna znać przepisy ruchu i znaki drogowe… no chyba, że prawko znalazła w chipsach i gówno się zna na znakach zwłaszcza STOP nie wie co znaczy… ale ten znak to moja 5cio letnia córka akurat zna, więc nie trzeba mieć magistra,żeby wiedzieć, ze trzeba się zatrzymać na nim…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *