REKLAMA

Kolejna ligowa porażka KSSPR Końskie [zdjęcia, wideo]

W sobotni wieczór KSSPR Końskie podejmowało w Hali Sportowej Urzędu Miasta i Gminy przy ulicy Stoińskiego wicelidera grupy B I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn SPR PWSZ Tarnów. Niestety nasi zawodnicy ponieśli drugą ligową porażkę z rzędu. 

REKLAMA

Podopieczni trenera Roberta Napierały w poprzedniej kolejce przegrali w derbach województwa Świętokrzyskiego z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tym razem nie sprostali drużynie z Tarnowa. Spotkanie wyrównane było tylko do 10 minuty. Wtedy to gracze Ryszarda Tabora odskoczyli na trzy bramki, a do przerwy na tablicy świetlnej widzieliśmy wynik 12:17.

Najczęściej bramkę strzeżoną przez Patryka Wnuka i Daniela Szota bombardowali Łukasz Nowak i były reprezentant Polski Michał Kubisztal – łącznie rzucili czternaście bramek.

REKLAMA

W naszym zespole najbardziej wyróżniał się Patryk Mastalerz, który ustrzelił w tym spotkaniu aż 11 goli. Niestety na nic się zdały wysiłki młodego zawodnika. Ostatecznie KSSPR przegrało 25:32. Za tydzień konecczanie w Świdnicy powalczą z ŚKPR-em.

KSSPR Końskie – SPR PWSZ Tarnów 25:32 (12:17)
KSSPR: 
Napierała M. 1, Woś 1, Jakubowski, Świercz, Maleszak, Pilarski, Wnuk, Telka 4, Gębski, Mastalerz 11, Szot, Słonicki, Napierała T. 4, Gasin 2, Smołuch 2.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *