REKLAMA

Kolejne 10 zachorowań na COVID-19 w województwie świętokrzyskim

Od wczorajszego dnia potwierdzono 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. Łącznie na tym terenie są to już 103 osoby.

REKLAMA

Podobnie jak wszystkie media wczoraj (sobota 04.04) ostatni komunikat dotyczący stanu epidemicznego otrzymaliśmy około godziny 18:15. Dzisiaj z rana dotarła do nas wiadomość o kolejnych zakażeniach –„W województwie świętokrzyskim potwierdzono 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To 9 osób z powiatu kieleckiego: 8 mężczyzn (4 młodych i 4 w sile wieku) oraz kobieta w sile wieku, a także starszy mężczyzna z powiatu raciborskiego w województwie śląskim. W sumie na terenie województwa odnotowano dotąd 103 przypadki zachorowań na COVID-19” – poinformowała nas Ewa Łukomska, rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego.

REKLAMA

Warto dodać, że chory mężczyzna z województwa śląskiego został zdiagnozowany na terenie województwa świętokrzyskiego. Wczoraj w tym regionie 65 osób było hospitalizowanych, 4275 osób było poddanych kwarantannie, 67 osób było pod nadzorem epidemiologicznym.

W całym kraju mamy 4201 przypadków zachorowań. Dotychczas 98 osoby zmarło. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *