Kolejne dobre starty Piotra Konia [zdjęcia]

W sierpniu Piotr Koń z GLKS Fałków wziął udział w dwóch biegach górskich – w Międzygórzu i Ludwikowicach Kłodzkich.

Na zdjęciu: Piotr Koń (pierwszy z lewej)

W sobotę, 4 sierpnia, w Międzygórzu koło Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w biegu alpejskim. Trasa biegu prowadziła z Międzygórza na szczyt Śnieżnika (1425 m) i wynosiła 9,7 km. Piotr Koń zajął tam 8 miejsce. Zawody ukończyło 151 zawodników.
Wyniki:
1. Kamil Jastrzębski SKB Kraśnik 48:44
2. Sylwester Lepiarz LKB Rudnik 51:17
3. Kamil Młynarz SKB Kraśnik 52:30

8. Piotr Koń GLKS Fałków- Alpin Sport Team 54:45

Piotr Koń zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji MP Weteranów w kat. M-4O

12 sierpnia w Ludwikowicach Kłodzkich odbył się IX Regatta Bieg na Wielką Sowę. W ramach biegu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Weteranów w biegach górskich. Trasa biegu wynosiła 9,6 km i prowadziła z Ludwikowic Kłodzkich na szczyt Wielkiej Sowy (1015 m). Piotr Koń w klasyfikacji generalnej zajął 6 miejsce, natomiast w klasyfikacji Mistrzostw Polski Weteranów w kategorii M-4O uplasował się na 1 miejscu.