REKLAMA

Kolejne kolizje na koneckich drogach

Dużo działo się dzisiaj na koneckich drogach. W miejscowości Gatniki doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, a w Końskich zderzyły się ze sobą dwie ciężarówki. W obu przypadkach sprawcy zostali ukarani mandatem karnym.

REKLAMA

Kolizja na rondzie w Końskich, fot. Damian Owczarek/Koneckie Patrole

-„Około godziny 13.30 w miejscowości Gatniki kierujący samochodem volkswagen transporter nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru skrętu w lewo, w wyniku czego doprowadził do kolizji z wyprzedzającym go w tym czasie citroenem” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Kierowcy obu pojazdów zostali ukarani mandatem karnym w związku ze spowodowaniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz wyprzedzaniem w rejonie skrzyżowania.

REKLAMA

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w Końskich – „Kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo jadąc ulicą Karkowską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na rondzie kierującymu ciężarówką marki Daf – informuje oficer prasowy koneckiej policji st. sierż. Marta Przygodzka.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Okres świąteczny to czas wzmożonego ruchu na drogach. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

REKLAMA

One thought on “Kolejne kolizje na koneckich drogach

  1. mirek pisze:

    szeryf ma pierszeństwo ale trafił na kolege po fachu i nici z kozakowania ha ha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *