REKLAMA

Kolejne medale sekcji z Niekłania Wielkiego [zdjęcia]

W poprzednią niedzielę (3 czerwca) w hali sportowej MCSiR w Ostrowi Mazowieckiej odbył XIV Międzynarodowy Turniej Karate, który zgromadził około 200 zawodników i zawodniczek z terenu całego kraju. Wśród nich znaleźli się karatecy z sekcji w Niekłaniu Wielkim.

REKLAMA

Organizatorem turnieju był Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai. W związku tym że kilka dni wcześniej był Dzień Dziecka, to każdy zawodnik dostał drobny upominek oraz pamiątkowy dyplom. Z sekcji karate w Niekłaniu Wielkim, którzy na co dzień trenują w SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna pod okiem sensei Zbigniewa Zaborskiego, wystartowała trójka zawodników – dwoje z nich zdobyło medale.

REKLAMA

Srebrne medale wywalczyli Ola Domagała oraz Szymon Zych. Natomiast Julia Domagała uplasowała się na czwartej pozycji. Klub ze Skarżyska zdobył 9 medali i zdobył III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zwyciężył klub z Józefowa przed gospodarzami z Ostrowi.

Na zdjęciu: Ola Domagała, Szymon Zych i Julia Domagała

„To jeden z ostatnich turniejów w tym roku treningowym przed wakacjami, w którym odnosimy kolejny wielki sukces, zdobywając trzecie miejsce drużynowo. Jedynie jedna zawodniczka naszego klubu Julia Domagała stanęła poza podium, plasując się na miejscu IV. Na turniej do Ostrowi Mazowieckiej pojechaliśmy w skromnym 10-osobowym składzie, bowiem pozostali zawodnicy naszego klubu brali udział w pokazie na festynie rodzinnym organizowanym na Dolnej Kamiennej” – podkreśla Zbigniew Zaborski.

Zdjęcia (archiwum klubu):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *