REKLAMA

Kolejne narkotykowe zatrzymanie w gminie Stąporków

Mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi, którym podróżowała grupa młodych osób. Jak się później okazało, pasażer posiadał przy sobie narkotyki, a jego wycieczka skończyła się w policyjnym areszcie.

REKLAMA

Substancja zabezpieczona u zatrzymanego 19-latka

W sobotnią noc mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie w miejscowości Mokra zatrzymali do kontroli drogowej 23-latkę, która kierowała osobowym audi –„Nerwowe zachowanie czwórki podróżujących wzbudzało podejrzenia policjantów. Podczas czynności okazało się, że 19-letni pasażer posiadał przy sobie około 10 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Zatrzymany młody mężczyzna trafił do policyjnej celi. Jego sprawą zajmie się sąd. Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Kolejne narkotykowe zatrzymanie w gminie Stąporków

  1. Jednak kiedy zostanie zatrzymany miejscowy policjant za stosowanie metod terroru wobec osoby niewygodnej dla jakiegoś przedstawiciela władzy, moralnie bliskiego tego pokroju środowisku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *