REKLAMA

Kolejne ozdrowienia w powiecie koneckim. Raport epidemiczny

W powiecie koneckim obecnie mamy już tylko dwa aktywne przypadki koronawirusa. Obie osoby czują się na tyle dobrze, że przebywają w izolacji w swoich domach. W ostatnich dniach zanotowano kolejne przypadki ozdrowień. Podajemy dane z powiatu, województwa i kraju. 

REKLAMA

Według informacji przekazanych nam przez Annę Wojtasińską, Powiatowego Inspektora Sanitarnego w powiecie koneckim: łącznie do tej porty stwierdzono 24 przypadki zakażenia; w tym jest już 21 ozdrowieńców (1 nowe ozdrowienia z ostatniej doby). Ciągle aktywnie zakażone są tylko 2 osoby i obie przebywają w izolacji domowej, a ich stan jest dobry. Niestety 1 mieszkaniec powiatu koneckiego mający potwierdzonego koronawirusa zmarł. Obecnie zaledwie 21 osób przebywa w kwarantannie domowej.

REKLAMA

Na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono dotychczas 721 zachorowań na COVID-19, w tym 34 zgony oraz 422 ozdrowienia. W ciągu ostatniej doby zanotowano tylko 2 nowe zakażenia. W całej Polsce mamy potwierdzonych 32 527 przypadków zakażenia, a w tym: 1357 osób zmarłych i 17 573 wyleczonych pacjentów.

REKLAMA

One thought on “Kolejne ozdrowienia w powiecie koneckim. Raport epidemiczny

  1. Dziś Żona telefonicznie rozmawiała z pewną panią ze Śląska i ta potwierdziła, że pomimo podejrzenia korona wirusa u jednego z górników i negatywnego testu i tak zapakowali całą rodzinę z wszystkimi domownikami w kwarantannę. Ot obiektywne dane i stworzenie korona paranoi z grypy, osób starszych i tak już schorowanych i mało obiektywnych testów. Nagle się okazuje, że w kraju nikt już nie choruje na grypę i podobne, wszystkich podciąga się na siłę pod korona wirusa, a w tym zmarłych ze starości, schorowanych czy pokaszlących przed śmiercią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *