REKLAMA

Kolejne sparingi naszych drużyn piłkarskich

W miniony weekend swoje mecze towarzyskie rozgrywały nasze zespoły piłkarskie: seniorzy oraz juniorzy Neptuna Końskie oraz Partyzant Radoszyce.

REKLAMA

Młodzi piłkarze MKS-u na co dzień występujący w Centralnej Lidze Juniorów w niedzielę podejmowali na boisku przy ulicy Południowej w Końskich Juventę Starachowice. Podopieczni trenera Arkadiusz Jarząba przegrali 0:1.

Neptun Juniorzy Starsi – Juventa Starachowice 0:1

REKLAMA

Słabo zagrali także nasi seniorzy. W sobotę mierzyli się z Szydłowianką Szydłowiec i przegrali 1:4. Jedynego gola dla naszych zdobył Jan Sroka. W środę konecczanie zmierzą się z Grodem Ćmińsk.  Neptun zagrał w zestawieniu: Surma, Bandura, Majchrzak, Prus-Niewiadomski, Maciejewski, Gardynik, Sztandera, Szymkiewicz, Supierz, Pilarski, Sroka. Weszli z ławki: Skoczylas, Cieślik.

Neptun Końskie – Szydłowianka Szydłowie 1:4

W zupełnie innym humorze weekendowy sparing zakończyli gracze Partyzanta Radoszyce. Podopieczni Jarosława Komisarskiego 3:1 ograli Moravię Morawica. Gole w tym spotkaniu zdobyli Sosiński, Jaśkiewicz i Pańczyk. Radoszyczanie zagrali w składzie: Mazur, Pańczyk, Papros, Stawiak, Piotr Markowicz, Paweł Markowicz, Nieszporek, Jaśkiewicz, Papis, Kuterski, Sosiński. Z ławki weszli Kaszuba, Miśtal, Korol, Kuśmierczyk, Zawadzki, Szustak.

W środę w Spale Partyzant powalczy z Ceramiką Opoczno.

Partyzant Radoszyce – Moravia Morawica 3:1

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *