REKLAMA

Kolejne spotkania Smykowa, Kamiennej Woli, Tęczy i Radiatorsów

W miniony weekend odbyły się kolejne spotkania piłkarskie naszych drużyn występujących w świętokrzyskiej A Klasie oraz B Klasie. Piłkarze z powiatu koneckiego grali ze zmiennym szczęściem.

REKLAMA
Początek spotkania TOPSPIN Promnik - KS Smyków. Foto: Klub Sportowy Smyków.

Początek spotkania TOPSPIN Promnik – KS Smyków. Foto: Klub Sportowy Smyków.

Pierwszy punkt w rozgrywkach B Klasy zdobyli zawodnicy ze Smyków. Tamtejszy klub sportowy grając na wyjeździe zremisował 2:2 z TOPSPIN-em Promnik. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli Grabarczyk i Dulewicz. Nasza druga drużyna występująca w tych rozgrywkach, czyli KS Kamienna Wola niestety drastycznie przegrała. Popularna Kamionka aż 4:1 uległa Samsonowi Samsonów grając na wyjeździe. Jedynego gola dla drużyny z gminy Stąporków zdobył Olaf Opala. Po dwóch spotkaniach KS Kamienna Wola zajmuje ostatnią, dwunastą pozycję w tabeli B Klasy, a KS Smyków jest dziesiąty.

W niedzielę odbędą się następujące spotkania: KS Kamienna W. — Polonia Białogon godz. 13:00; Spartakus II — KS Smyków godz. 11:00

REKLAMA
Zdjęcie z meczu Radiators Stąporków - Zryw Skroniów. Autor: Paulina Maleszak/Radiators Stąporków

Zdjęcie z meczu Radiators Stąporków – Zryw Skroniów. Autor: Paulina Maleszak/Radiators Stąporków

W czwartej kolejce A Klasy Radiatorsi w Stąporkowie podejmowali Zryw Skroniów i niestety przegrali 0:1. Natomiast Tęcza Gowarczów grała na wyjeździe z Nidą Sobków i także uległa. Gowarczowianie przegrali z faworytem rozgrywek aż 5:0.

Oba zespoły na boiska wrócą w niedzielę: Tęcza — Astra godz. 11:00; Piaskowianka — Radiator$ godz. 16:00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *