REKLAMA

Kolejne zwycięstwo Fair Play Końskie [wideo, zdjęcia]

W środę wieczorem w hali sportowej w Stadnickiej Woli drużyna Fair Play rozegrała mecz piłki siatkowej przeciwko zespołowi MSS Masłów. Spotkanie zakończyło się wygraną Konecczan. To już piąte z rzędu zwycięstwo ekipy z Końskich.

REKLAMA

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:15 w hali sportowej w Stadnickiej Woli. Pojedynek pomiędzy drużyną Fair Play, a zespołem MSS Masłów zakończył się zwycięstwem 3:2 koneckiego teamu.

REKLAMA

Stawką wczorajszego meczu była pozycja lidera grupy. Pomimo wygranej drużyna Fair Play Końskie plasuje się na drugiej pozycji w tabeli. Obecnie liderem rozgrywek IV Ligi Siatkówki Mężczyzn pozostaje MSS Masłów z wynikiem 13 punktów, przewyższając ekipę z Końskich o 1 punkt. Pierwsze miejsce zespołu z Masłowa to efekt uzyskania 3 punktów za każdy zwycięski mecz zakończony wynikiem 3:1 lub 3:0. Ekipa Fair Play trzykrotnie odnotowując wynik 3:2 zajęła drugie miejsce w tabeli, z sumą punktów wynoszącą 12.

Najbliższe spotkanie siatkarze z Końskich rozegrają z  Hetmanem Włoszczowa II, w środę 1 grudnia o godzinie 18:00 w hali sportowej w Stadnickiej Woli.

Fair Play Końskie – MSS Masłów 3:2 (25:23, 25:20, 14:25, 15:25, 15:12)

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *