REKLAMA

Kolejny przypadek COVID-19 w powiecie koneckim. Raport

U kolejnego starszego mężczyzny z powiatu koneckiego zdiagnozowano zakażenie koronawirusem. To pacjent oddziału przejściowego w naszej lecznicy. Podajemy dane z powiatu, województwa i kraju. 

REKLAMA

„Nowy przypadek to starszy mężczyzna, pacjent oddziału przejściowego szpitala w Końskich. Został przetransportowany w nocy do szpitala jednoimiennego” – informuje Jarosław Makówka z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Końskich.

REKLAMA

To oznacza, że w powiecie koneckim odnotowujemy obecnie 5 aktywnych przypadków, 2 osoby przebywają w izolacji domowej, 3 w szpitalu w Starachowicach. Od początku 22 osoby zostały zakażone koronawirusem na terenie powiatu koneckiego. Wśród nich odnotowujemy: 5 wspomnianych aktywnych przypadków, 16 ozdrowień, 1 zgon.

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 478 zachorowań na COVID-19, w tym 22 zgony oraz 256 ozdrowień. Niedzielny komunikat Ministerstwa Zdrowia mówi o 115 nowych zakażonych w kraju. W sumie w Polsce potwierdzono: 23 686 zakażonych, 11 271 wyleczonych, 1064 zmarłych w związku z epidemią koronawirusa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *