REKLAMA

Kolejny raz zagrali dla Wiesława [zdjęcia]

Drugą niedzielę z rzędu Radoszyce „grały dla Wiesława”. Tym razem na rzecz chorego na raka mózgu Wiesława Wydrę zorganizowano kwesty podczas turnieju piłki nożnej. Zebrano prawie 4 tysiące złotych, a w sumie podczas dwóch sportowych weekendów ponad 35 tysięcy! Więcej o chorobie Wiesława Wydry i możliwościach pomocy znajdziecie TUTAJ

REKLAMA

Tym razem za organizację turnieju odpowiedzialny był Urząd Miasta i Gminy w Radoszycach oraz Partyzant Radoszyce. Swoje stoiska sołeckie z pysznościami przygotowały: Koło Gospodyń Wiejskich Kokosanki z Mularzowa i Koło Gospodyń Wiejskich Kapałów – Radoska. –„Zebraliśmy 3754,10 zl wiec kwota jaka przeznaczymy dla Wiesia ciągle rośnie. A przed nami oczywiście cykl innych wydarzenia o których będziemy na bieżąco informować. Kochani bawimy się i pomagajmy, wesprzyjmy Wiesia, pokażmy mu że trzymamy kciuki za pomyślność w leczeniu!” – pisze na swoim profilu na facebooku Michał Pękala, burmistrz Radoszyc.

REKLAMA

Tydzień wcześniej odbyły się trzy akcje charytatywne (zbiórka wolontariuszy harcerzy i dyrektorów SP pod Kościołem w Radoszycach, Wilczkowicach oraz Węgrzynie;  turniej piłki siatkowej zorganizowany przez UMiG. Marsz nordic walking zorganizowany przez Fit Radoszyce) – relację znajdziecie TUTAJ.

Wszystkie akcje koordynuje Stowarzyszenie KS Wiesław Wydra. Dzięki niem dotychczas na rzecz potrzebującego społeczność Radoszyc zebrała ponad 35 000 tysięcy złotych tylko w zbiórkach, na których pojawiali się wolontariusze z puszkami!

Zdjęcia (Michał Pękala):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *