REKLAMA

Kolejny rekordowy rok tkn24.pl! Współpracuj z nami i reklamuj się u nas!

TKN24.pl wystartowało pod koniec sierpnia 2015 roku. Narodziny telewizji i portalu zbiegły się z Dniami Końskich. Od tamtej pory rośniemy z dnia na dzień, a naszych czytelników i widzów przybywa z godziny na godzinę. 2019 rok był kolejnym dla nas rekordowym – zanotowaliśmy blisko 10 milionów odsłon! 

REKLAMA

W każdym miesiącu docieramy średnio do 75 tysięcy osób, z czego sporą część stanowią emigranci. 75 tysięcy to liczba osób, która każdego miesiąca odwiedza portal www.tkn24.pl. Dziennie notujemy od minimum 4 tysięcy do nawet kilkudziesięciu tysięcy unikalnych odwiedzin.  Jesteśmy najnowocześniejszymi i najszybszymi mediami w regionie. Zdaniem wielu również najrzetelniejszymi. Przez ponad cztery lata dostarczyliśmy Państwu ponad 9 tysięcy informacji i wywiadów. Nasz rekordowy materiał telewizyjny obejrzało ponad 230 tysięcy osób! Miesięcznie notujemy po kilkaset tysięcy odtworzeń naszych wideo. Rok 2019 był dla nas ponownie rekordowy – zanotowaliśmy dokładnie 9 milionów 924 tysiące odsłon portalu! Nasze materiały wideo wyświetlono 2 miliony 100 tysięcy razy! 

Rozmawialiśmy między innymi z ministrami: Grzegorzem Schetyną, Bartłomiejem Sienkiewiczem i Zbigniewem Ziobro, gwiazdami sportu jak Ryszard Szurkowski, czy kultury jak Kasia Wilk, Dariusz Gnatowski lub Małgorzata Potocka. Wiele ważnych tematów przedstawialiśmy jako pierwsi. Nasze materiały pojawiały się w ogólnopolskich mediach: między innymi w Teleexpressie, na głównej antenie TVN 24, Polsat News oraz w Telewizji Republika. Na stałe jako ośrodek regionalny współpracujemy z Telewizją Superstacja. Funkcjonujemy również w mediach społecznościowych: nasz fanpage na Facebooku zgromadził już ponad 15 tysięcy fanów i jest największym spośród wszystkich związanych z Konecczyzną. Mamy blisko 5 tysięcy subskrybentów w serwisie YouTube. 

REKLAMA

Zachęcamy do oglądania naszych licznych materiałów wideo oraz czytania artykułów zamieszczanych w portalu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty reklamowej. Już za 50 zł Państwa przekaz może dotrzeć do tysięcy naszych odbiorców. www.tkn24.pl Multimedialne Centrum Powiatu Koneckiego.

Szczegóły oferty reklamowej znajdziecie klikając TUTAJ.

Kontakt reklamowy: [email protected] /  661 093 759 / 781 440 151

Logo do plakatów

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *