REKLAMA

Koliszowy będą skanalizowane! [wideo]

Gmina Ruda Maleniecka pozyskała trzy miliony złotych na rozpoczęcie budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości Koliszowy. Łącznie na to działanie maleniecki samorząd pozyskał już około 8,5 mln złotych! 

REKLAMA

„W tym tygodniu została podpisana umowa z Urzędem Marszałkowskim na finansowanie budowy kolejnego odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Koliszowy. W najbliższym czasie będzie ogłoszony przetarg tak byśmy mogli realizować tę inwestycję. Również na tę miejscowość pozyskaliśmy środki z Polskiego Ładu i dzięki temu cała miejscowość zostanie skanalizowana” – mówi nam Leszek Kuca, wójt gminy Ruda Maleniecka.

W sumie skanalizowanie miejscowości Koliszowy będzie kosztować około 9 milionów złotych, a ponad 8,5 miliona złotych będzie pochodzić z trzech różnych programów, ze środków zewnętrznych. Po przetargach okaże się ile do tych dofinansowań gmina musi dopłacić ze środków własnych.

REKLAMA

REKLAMA

2 thoughts on “Koliszowy będą skanalizowane! [wideo]

  1. Michał pisze:

    Ciekawe czy tak samo jak w Nałęczowie?? Pozdro Misiek

  2. Misiek pisze:

    Ale tablica że sfinansowane z unijnych wkopana. Trzeba może zainterweniowac w Urzędzie Wojewódzkim to może coś się ruszy. Jaka władza taka gmina wszystko roz…….e i nic nie skończone. Szkoda gadać Ale ważne że historykom jest dobrze. Pozdro Michał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *