REKLAMA

Kolizja czterech aut w Końskich. Znów zawinił pijany kierowca! [wideo, zdjęcia]

Po tym, jak w poświąteczny poniedziałek przed południem doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy przy ul. Browarnej w Końskich (o tym TUTAJ), w godzinach popołudniowych nietrzeźwy kierujący spowodował kolizję z udziałem aż czterech aut na ulicy Partyzantów. 

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś około godziny 13:45 w Końskich na ulicy Partyzantów przed sygnalizatorem świetlnym, który rozpoczął nadawanie światła barwy zielonej, nietrzeźwy 40-latek kierujący pojazdem volkswagen, w którego organizmie było blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, jadąc w kierunku ulicy Zamkowej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu opel astra. W wyniku tego najechał na tył opla, ten zaś siłą odrzutu uderzył w poprzedzający go pojazd marki volkswagen passat, a ten z kolei w stojącą przed nim toyotę corollę” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Na skutek zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Obecnie ulica Partyzantów jest przejezdna. Na miejscu trwają czynności policyjne.

REKLAMA

Zdjęcia (P. Stolarski):

REKLAMA

4 thoughts on “Kolizja czterech aut w Końskich. Znów zawinił pijany kierowca! [wideo, zdjęcia]

 1. Niezależny pisze:

  Konfiskata auta rozwiązałaby problem pijanych za kierownicą

 2. zibik pisze:

  Konfiskata rozbitego Golfa, przecież jego naprawa może być droższa niż samo auto. Ale i tak dostanie po D. Po pierwsze: auto idzie na straty/złom, strata prawka na ok. 3 latka, kary i koszty sądowe, zapewne zawiasy i prace społeczne, obowiązkowe specjalistyczne badania, wciągniecie do rejestru karnego, powtórne zdawanie na prawko, a po drugie koszty tych uszkodzonych aut musi pokryć z własnej kasy bo jako pijany odmówią mu likwidacji szkód na pozostałych autach z jego polisy.

 3. * pisze:

  Znacznie lepiej problem ten rozwiązałby brak akceptacji dla kultury picia alkoholu.

 4. Mirek pisze:

  Karać pijaków za kierownicą i to bardzo surowo,nawet z karą bezwzględnego pozbawienia wolności.Że za surowo?A co powiesz jak pijak jadący samochodem (czytaj potencjalny morderca) zabije twoje dziecko czy twoją żonę (męża,),lub innego członka rodziny.Zero litości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *