REKLAMA

Kolizja na DW 728. Ciężarówka uderzyła w stojący pojazd

Wczoraj w godzinach wieczornych na DW 728 w miejscowości Morzywół doszło do kolizji. Pojazd ciężarowy z powodu niezachowania odległości uderzył w samochód marki peugeot, a ten następnie uderzył w volkswagena. W wyniku zdarzenia kierowca peugeota został zabrany do szpitala.

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że wczoraj około godziny 20:30 w miejscowości Morzywół na drodze wojewódzkiej 728, przed remontowanym odcinkiem drogi, oznakowanym sygnalizacją świetlną wyznaczającą ruch wahadłowy, na pasie ruchu w kierunku Gowarczowa, kierujący pojazdem ciężarowym renault nie zachował bezpiecznej odległości przed pojazdami, które zatrzymały się przed sygnalizatorem nadającym czerwone światło i uderzył w stojący pojazd peugeot 308, który z kolei wjechał w stojący przed nim pojazd volkswagen polo. Kierowca pojazdu ciężarowego został ukarany mandatem” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

Kierowcy uczestniczący w kolizji byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia pasażer pojazdu peugeot został zabrany do szpitala na konsultację medyczną, a po przeprowadzonych badaniach został zwolniony do domu.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *