REKLAMA

Kolizja na skrzyżowaniu obok Kauflandu w Końskich

Dzisiaj przed godziną 8.00 na skrzyżowaniu obok centrum handlowego Kaufland doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Nikt nie doznał obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. 

REKLAMA

„Kierujący pojazdem marki Renault 37-letni mężczyzna, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przed prawidłowo jadącym seatem, którym kierował 52-latek” – informuje st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP w Końskich.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. W wyniku powstałych uszkodzeń na samochodzie renault, zatrzymany został dowód rejestracyjny.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

3 thoughts on “Kolizja na skrzyżowaniu obok Kauflandu w Końskich

  1. Kolizje były,są i będą dopóty,dopóki są kierowcy którzy nie potrafią jeździć zgodnie z przepisami.Jeżeli pomimo znaku A7 albo znaku STOP wjeżdża się przed jadący pojazd który ma pierwszeństwo to czy to jest wina skrzyżowania?A jeżeli ktoś nie ogarnia przepisów ruchu drogowego to będzie powodował kolizje także na rondzie czy na skrzyżowaniu ze światłami.Skrzyżowanie koło Kauflanda pokonuje dziennie mnóstwo kierowców i robią to bezkolizyjnie.Jak by nie patrzeć kolizje nie powodują się same.Wszyscy muszą się nauczyć jeździć prawidłowo a kolizji nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *