REKLAMA

Kolizja na ulicy Gimnazjalnej [foto]

Dziś rano w Końskich przy ulicy Gimnazjalnej doszło do kolizji Opla z BMW. Obaj kierowcy byli trzeźwi, nie było ofiar śmiertelnych.

REKLAMA

Przed godziną 9:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 62-letni kierowca Opla Corsy nie ustąpił pierwszeństwa na wyjeździe z ulicy Zachodniej do ulicy Gimnazjalnej. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Dwie osoby narzekały na ból klatki piersiowej, zostały przewiezione do szpitala na badania.

REKLAMA

„Dzisiaj ok. godz 8:35 w Końskich doszło do zdarzenia drogowego w rejonie skrzyżowania ulic Gimnazjalna-Zachodnia. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Opel Corsa, 62-letni mężczyzna, trzeźwy, skręcając w prawo z ulicy zachodniej nie zastosował się do znaku B-20 (stop) wymuszając pierwszeństwo przejazdu na jadącym na wprost pojeździe marki BMW, którym kierował 22-letni trzeźwy mężczyzna. Podróżowała z nim 25-letnia pasażerka. Wszyscy uczestnicy zdarzenia samodzielnie opuścili pojazd, są przytomni. Kierowca Opla uskarżał się na ból głowy, natomiast kierowca BMW i pasażerka uskarżali się na ból klatki piersiowej. Jadący w BMW zostali skierowani do koneckiego szpitala na badania. Na miejscu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koordynują działania na miejscu zdarzenia” – mówiła nam sierżant Marta Przygodzka – oficer prasowy KPP w Końskich.

Nie było żadnych ofiar śmiertelnych. Możemy się spodziewać, że ruch drogowy w tym miejscu szybko stanie się płynny. Niedługo nie powinno być już utrudnień.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *