REKLAMA

Kolizja trzech aut na obwodnicy w Końskich [wideo, zdjęcia]

Na utrudnienia w ruchu drogowym mogli napotkać kierowcy poruszający się godzinach porannych konecką obwodnicą. Na skrzyżowaniu ulic Koneckich Odlewników i Staszica doszło do kolizji trzech samochodów. Jedna osoba z potłuczeniami została zabrana do szpitala.

REKLAMA

– „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem skoda, jadąc od miejscowości Gowarczów, chcąc skręcić w lewo na skrzyżowaniu ulic Koneckich Odlewników i Staszica wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym w kierunku miejscowości Gowarczów  pojeździe marki renault. W wyniku zderzenia renault odbił się od skody uderzając przy tym w stojący na ulicy Staszica samochód marki citroen, który czekał na wjazd na skrzyżowanie. Kierowca skody z ogólnymi potłuczeniami został zabrany do szpitala, gdzie po badaniach został zwolniony. Sprawca kolizji został ukarany  mandatem karnym” – informacji udzieliła st. sierż. Marta Przygodzka – oficer prasowy KPP w Końskich.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już prawidłowo.

REKLAMA

zdjęcia:

REKLAMA

3 thoughts on “Kolizja trzech aut na obwodnicy w Końskich [wideo, zdjęcia]

  1. Jaś pisze:

    Jacy włodarze takie bezpieczeństwo. Chcą budować rondo na Piłsudskiego, gdzie nikt nie pamięta kiedy był tam ostatni raz wypadek, zamiast zamontować na tym feralnym skrzyżowaniu światła. Drogówka zamiast stać za garażami na prostej gdzie nie ma wypadków, może by zaczęła wyłapywać szybkich i wściekłych którzy na tym skrzyżowaniu wyprzedzają lewym pasem na przejściu. Ogólnie skrzyżowanie źle rozwiązane, ale ktoś się na to zgodził.

  2. Paweł pisze:

    Jadąc od Gowarczowa i przy skręcie w lewo znak nakazujący jazdę z prawej strony zasłania widoczność powinien być przesunięty w prawo bo jest miejsce .To skrzyżowanie to jest wogole nieporozumienie, samochody jadące od strony Gowarczowa powinny być zmuszone do jazdy prawym pasem a większość jedzie lewym

  3. […] Podobne zdarzenie odnotowano nieco ponad dwa tygodnie temu, kiedy to zderzyły się ze sobą trzy auta. Przypominamy tę sytuację TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *