REKLAMA

Kolorowo i radośnie na Dniu Dziecka w Stąporkowie [wideo, zdjęcia]

Od rana w czwartek 1 czerwca trwał piknik z okazji Dnia Dziecka przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie. Zobaczcie naszą relację wideo i foto z tego radosnego wydarzenia! 

REKLAMA

Tłumy dzieciaków skorzystały z atrakcji zapewnionych przez stąporkowski samorząd oraz miejscową jednostkę kultury! Na placu przed domem kultury atrakcji było co nie miara! Dla małych smakoszy przygotowano gofry, watę cukrową popcorn. Na placu dzieciaki mogły skorzystać z malowania buziek, plecenia warkoczyków, poskakać na dmuchańcach, czy wziąć udział w warsztatach grania na bębnach.

REKLAMA

Oczywiście nie zabrakło animacji, tańców i wszystkiego co związane z zabawą –„Mamy tu dzieciaczki ze wszystkich placówek oświatowych. Mieliśmy festiwal kolorów, są zjeżdżalnie, trampoliny i strzelnicę, która dziś cieszy się dużym powodzeniem. Są też druhowie z Niekłania, którzy pokazują wóz i sprzęt strażacki. Każdemu dziecku dziś i zawsze życzę wszystkiego najlepszego… a każdy z nas przecież jest dzieckiem!” – mówiła przed naszą kamerą Dorota Łukomska, burmistrz miasta i gminy Stąporków.

Zobaczcie wideo i foto z tego radosnego wydarzenia!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz