REKLAMA

Kolorowo i radośnie witano Wiosnę w Końskich [wideo, zdjęcia]

Powitanie wiosny i odpędzenie zimy było niesamowicie kolorowe i radosne w Końskich. Wokół miejskiej fontanny w parku we wtorek zgromadziły się setki dzieciaków.

REKLAMA

To przedszkolaki z koneckich przedszkoli nr 1, 2, 3, 4, 5 i 7, a także z Przedszkola Samorządowego w Kazanowie postanowiły wygnać zimę. W związku z tym wraz ze swoimi opiekunkami przygotowały kolorowe stroje, radosne piosenki i układy taneczne. We wtorek o godzinie 10.30 ich przygotowania zostały zwieńczone bardzo barwnym widowiskiem, którego kulminacyjnym momentem było symboliczne utopienie Marzanny.

Koneckie powitanie wiosny w takiej formule zainicjowały obecne gminne władze. Także i tym razem były one na miejscu. Wspólnie z przedszkolakami rytm wiosennych przebojów wygrywali więc: burmistrz Krzysztof Obratański oraz jego zastępcy Krzysztof Jasiński i Marcin Zieliński, a także naczelnik Wydziału Edukacji Krystyna Milczarek.

REKLAMA

Zobaczcie w materiale wideo jak oko naszej kamery zarejestrowało ten kolorowy spektakl. Zachęcamy także do przeglądania galerii zdjęć:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *