REKLAMA

Kompleks Kuźnica po przemianie z wolnymi terminami weselnymi [zdjęcia]

Nowa przepiękna sala, nowe menu i wolne terminy na wesela jeszcze w 2020 roku, ale i w latach 2021, czy 2022. Mowa o Kompleksie Kuźnica, który mieści się w Sielpi Wielkiej, w pobliży tafli popularnego zalewu. W „Kuźnicy” właśnie otworzono nową salę bankietową, na której bawić się może jednocześnie nawet 300 gości. 

REKLAMA

Sezon weselny po przerwie związanej z pandemią rozkręcił się na dobre. W naszym regionie pierwsze przyjęcia są już za nami, a w związku z epidemicznym zamieszaniem wciąż wiele par poszukuje sal na zorganizowanie swojego wesele, a te mają także wolne nawet bliskie terminy. W Kompleksie Kuźnica jest kilka wolnych weekendów, a bez problemu można tam zorganizować swoje wesele w październiku czy listopadzie.

REKLAMA

Nowa sala jest klimatyzowana, posiada tarasy widokowe. Jej design jest niezwykle nowoczesny i spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom oraz gościom. Pierwsze przyjęcia już się na niej odbywają, a osoby w nich uczestniczące były zachwycone. Dodatkowym atutem jest wiele miejsc noclegowych w całym Kompleksie Kuźnica – hotel jest zadbany i ciągle się rozwija, nie brakuje także miejsc parkingowych.

Kompleks Kuźnica stawia także na nowoczesną kuchnię. Menu restauracji, ale i menu imprez okolicznościowych ciągle jest udoskonalane. Załoga kuchni przeszła szkolenia choćby z kuchni molekularnej. Ciągły rozwój ekipy kuchennej to coś co wyróżnia Kuźnicę – szkolenia odbywają się regularnie, a do jadłospisów wprowadzane są nowe przepisy.

Już teraz można rezerwować miejsca na wesele lub inne przyjęcia w nowej sali na ten rok, ale i na lata 2021 i 2022. W tym roku w tym przepięknym miejscu odbędzie się też impreza sylwestrowa – na nią także można zacząć się zapisywać. 

Zobaczcie na zdjęciach jak prezentuje się ten obiekt, a w przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu z Kompleksem Kuźnica:

tel. 883 922 884, 609 792 055, FacebookTUTAJ.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *