REKLAMA

Komplet zwycięstw koneckich drużyn w A Klasie!

Tęcza Gowarczów, KS Smyków, Radiator$ Stąporków i Partyzant Radoszyce odnotowały wygrane w 2. kolejce świętokrzyskiej A Klasy w sezonie 2021/2022. 

REKLAMA

ULKS Łączna – KS Smyków 1:2 (0:2)
Gole dla Smykowa: Mech, Staciwa
KS Smyków: Mateusz Mendygrał, Karol Nieszporek, Mateusz Wieczorek (Michał Mirosławski), Michał Miśtal, Damian Jurek (Bartosz Majchrzak), Michał Staciwa, Dawid Kołodziejczyk, Damian Zbróg, Mateusz Jarząbek (Bartłomiej Dulewicz), Kamil Mech (Norbert Czaja), Dominik Młodziński (Dominik Cołta).

REKLAMA

Klub Sportowy ze Smykowa po dwóch kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. W kolejną niedzielę smykowianie podejmą Victorię Mniów.

Lechia Strawczyn – Partyzant Radoszyce 0:2

Partyzant Radoszyce wygrywa drugi mecz i staje się liderem A Klasy po dwóch kolejkach. W przyszły weekend radoszyczanie  u siebie podejmą Polonię Białogon Kielce (niedziela, godzina 15:00).

Radiator$ Stąporków – Orlicz II Suchedniów 2:1

Ekipa ze Stąporkowa także zalicza drugą wygraną w drugiej kolejce gier i tylko bilansem bramkowym w tabeli A Klasy znajduje się za Partyzantem Radoszyce. W przyszłą niedzielę o 11:00 ekipa z Radoszyc w Gowarczowie powalczy z tamtejszą Tęczą. Będą to derby powiatu koneckiego.

Victoria Mniów – Tęcza Gowarczów 2:4

Gowarczowianie z czterema punktami na koncie są na piątym miejscu w tabeli A Klasy. W niedzielę u siebie podejmą Radiatorsów ze Stąporkowa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *