REKLAMA

Koncert kolęd i pastorałek Studia Piosenki Solo w Końskich [wideo, zdjęcia]

W piątek w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich podczas koncertu wybrzmiały kolędy i pastorałki. Zaśpiewali je młodzi wokaliści ze Studia Piosenki SOLO prowadzonego przez Macieja Lisowskiego.

REKLAMA

Klimat świąteczny wciąż nie opuszcza Końskich. W placówce kultury wystąpili artyści, którzy śpiewali tradycyjne świąteczne pieśni. Liczni soliści, duety oraz tria pod opieką Lisowskiego wykonali także znane współczesne utwory.

– „Na pewno usłyszymy na koncercie tradycyjne kolędy i pastorałki. Aczkolwiek może w bardziej nowoczesnych, współczesnych aranżacjach. No i pojawią się te bardziej nam bliskie współczesne pastorałki, piosenki świąteczne. Zdecydowanie postawiliśmy w tym roku na repertuar polskojęzyczny” – opowiada organizator Maciej Lisowski.

REKLAMA

Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć:

Jako solistów: Alicję Woldańską, Apolonię Cacek, Polę Grzegorczyk, Annę Zielińską oraz Amelię Grochalę.

Jako duety wystąpili: Paulina Stoińska i Martyna Durlik, Anna Dziubińska i Kinga Chmielewska, Maria Piec i Julia Kowalska, Martyna Bąk i Maja Obratańska, Anna Zając i Marika Kopańska, Nicola Walczyk i Zofia Saik, Barbara Garlińska i Maja Kosma

Wystąpiły też tria: Natalia Czarnota, Hania Wilk i Marta Radzimińska; Nadia Kocowicz, Daria Serek i Julia Lipińska; Marta Marczyńska, Jakub Frączyk i Radosław Nowacki.

Koncert cieszył się dużą frekwencją. Sala była wypełniona po brzegi. A już za tydzień w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich odbędzie się koncert studia Vocalove prowadzonego przez Dominikę Wróbel.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *