REKLAMA

Koncert noworoczny w koneckim domu kultury [wideo, zdjęcia]

W czwartek 6 stycznia w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich wybrzmiały kolędy i pastorałki. Koncert noworoczny zorganizowali Anna Wiaderna i Roman Cieślak wraz z artystami z placówki kultury.

REKLAMA

Przybyłych gości przywitała Anna Wiaderna z MGDK Końskie: „Mam nadzieję, że będziecie państwo świetnie się bawić z naszymi wokalistami. Jest wśród nich jeden rodzynek. Powitajmy brawami gorąco naszych kochanych wokalistów, by im dodać śmiałości. Jest mi niezmiernie miło spotkać się tutaj z wami w święto Trzech Króli. Możemy pokłonić się nowonarodzonemu dzieciątku, tak jak przed wiekami zrobili to mędrcy Melchior, Kacper i Baltazar” Podczas muzycznego wieczoru mogliśmy usłyszeć piosenki w wykonaniu: Alicji Woldańskiej, Patrycji Dukat, Marii Frączyk, Agnieszki Burtan, Jadzi Kołodziejczyk, Nadii Serek oraz Olafa Młodzińskiego.

REKLAMA

Wybrzmiały znane utwory polskie i zagraniczne. Było pozytywnie, radośnie, a momentami też nostalgicznie. Wydarzenie poprowadziła Anna Wiaderna, za przygotowanie artystyczne odpowiadał Roman Cieślak.

Koncert miał miejsce w koneckiej „Egpicjance” w Parku Miejskim. Na imprezie obecny był wiceburmistrz miasta i gminy Końskie Krzysztof Jasiński. Sala wypełniła się do połowy, być może ma to związek z obawami dotyczącymi pandemii COVID-19.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *