REKLAMA

Koneccy fani Widzewa Łódź zabrali dzieci z powiatu na mecz [zdjęcia]

W minioną niedzielę Widzew FC Końskie wraz z zarządem klubu Neptun Końskie zabrały dzieci i młodzież przed 18. rokiem życia z całego powiatu koneckiego na ligowy mecz Widzewa Łódź z Olimpią Elbląg. W futbolowy wyjazd zaangażowało się około 230 osób. 

REKLAMA

W wycieczce wzięło udział około 230 osób z powiatu koneckiego, z czego blisko 180 z nich to dzieciaki i młodzież z Neptuna Końskie, Akademii Piłkarskiej Champions Końskie (wraz z liczną grupą ze Stąporkowa), Rodzinnego Domu Dziecka w Brodach, klubu Boxing Końskie oraz Partyzanta Radoszyce. Do Łodzi wycieczka konecczan podróżowała czterema autokarami.

REKLAMA

Dzieci i młodzież na mecz otrzymały od klubu Widzew FC Końskie koszulki i szale z motywem przewodnim „Widzewski Powiat Konecki”. Obie jedenastki na łódzką murawę wyprowadziło 22 młodych piłkarzy z grup juniorskich Neptuna Końskie i Partyzanta Radoszyce.

Na trybunach zgromadziło się 16 tysięcy widzów. Organizatorzy mówią, że wyjazd okazał się sukcesem. Inicjatywa bardzo spodobała się zarówno młodym uczestnikom, jak i ich opiekunom. Widzew FC Końskie zapowiada także, że jeszcze w tym sezonie może zostać zorganizowane kolejne, podobne wydarzenie na mecz łódzkiego Widzewa!

Dodajmy, że mecz Widzew Łódź – Olimpia Elbląg zakończył się remisem – 2:2.

Zdjęcia (Widzew FC Końskie):

REKLAMA

One thought on “Koneccy fani Widzewa Łódź zabrali dzieci z powiatu na mecz [zdjęcia]

  1. Widzialem wysiadających z autobusów na starej stacji PKS kibiców…hihihi Widzewa po meczu, z dziećmi.Bez przerwy było słychać…ku…. hu….. sp….e….je….ć.I TO PRZY DZIECIACH.NO GENIALNY WYJAZD…..ALE MAMY UPODLONE I SPSIAŁE SPOŁECZEŃSTWO…..Gratuluje pomysŁu i sprawozdania z tej….jakże pouczajacej imprezy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *