REKLAMA

Koneccy kibice Widzewa znowu pomogli potrzebującym!

Niemal coroczną tradycją stała się już pomoc kibiców z „Widzew FC Końskie” naszym rodakom z Kresów Wschodnich oraz dzieciakom z domów dziecka w regionie. Nie inaczej było i teraz – niedawno zakończyła się przeprowadzona wraz z klubem Boxing Końskie zbiórka żywności dla Polaków na Kresach, którą organizatorzy dostarczą przed świętami. Natomiast dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Brodach otrzymały już mikołajkowe prezenty.

REKLAMA

Fot. Widzew FC Końskie

Sympatycy łódzkiego klubu w ten sposób piszą o akcji pomocy dla Polaków na Kresach: „Z dnia na dzień ilość darów przybywała i dzięki życzliwości mieszkańców Naszego powiatu a przede wszystkim fanatyków Widzewa, dzieci i młodzieży z klubu Boxing Końskie akcja zakończyła się sukcesem !

Jako że zdjęcie naprawdę nie oddaje tego co od Was otrzymaliśmy to małe podsumowanie:

REKLAMA

– konserwy/pasztety/słoiki itp – 143
– czekolady – 101
– wafelki/lizaki – 101
– przyprawy/sosy/zupy – 71
– paczki z ciastkami/cukierkami – 68
– makarony – 58
– cukier/mąka – 45 kg
– kawa/herbata/cappuccino/kakao – 42
– budyń/proszek do pieczenia/galaretka – 32
– ryż/kasza – 31
– płatki – 20
– puszki z owocami/oleje itp – 18
– gry i art.szkolne – 9″ – czytamy na facebookowym fanpage’u Widzew FC Końskie.

Przed świętami paczki z żywnością trafią do potrzebujących Polaków, którzy z różnych przyczyn historycznych mieszkają na Wileńszczyźnie oraz na Białorusi.

Niedawno do miłośników Widzewa trafiły także listy do Świętego Mikołaja od dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Brodach. Kibice spełnili dziecięce marzenia i sprawili, że te Mikołajki były dla nich niezapomniane!

Zapraszamy także do śledzenia Mikołajów z Widzewa FC Końskie TUTAJ! Zbiórkę żywności z poprzedniego roku znajdziecie TUTAJ, a spełnianie info o spełnieniu marzeń potrzebujących dzieci TUTAJ

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *