REKLAMA

Konecczanka mistrzynią Polski i świata w stylizacji rzęs

Mieszkanka Końskich Aneta Mucha zdobyła w tym roku Mistrzostwo Polski i Świata w stylizacji rzęs.

REKLAMA

Aneta Mucha wielokrotnie zdobywała wyróżnienia za najpiękniejszą aplikację od najbardziej znanych ekspertek przedłużania rzęs z Polski i zagranicy. Wygrała Talent roku 2017, jest ekspertem w tworzeniu idealnych puchatych kępek w metodach objętościowych. Pani Aneta jest również jedną z najbardziej szanowanych specjalistek od liftingu i botoksu rzęs. Jest autorką wielu technik przyspieszających pracę. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na konferencjach poświęconych tematyce brwi i rzęs.

REKLAMA

Pierwsze moje starcie w mistrzostwach rzęs odbyło się w 2018 r. w Warszawie przy okazji Beauty Forum. Było blisko, jednak nie udało się stanąć na podium. Nie odpuściłam. W tym roku mój upór zaprocentował: zajęłam I Miejsce w Mistrzostwach Polski w Warszawie, co dało mi szansę reprezentowania naszego kraju w 7. Mistrzostwach Świata w Monachium, gdzie również zajęłam I miejsce – mówi Aneta Mucha.

Gratulujemy pani Anecie i życzymy dalszych sukcesów.

REKLAMA

One thought on “Konecczanka mistrzynią Polski i świata w stylizacji rzęs

  1. […] on 6 listopada 20196 listopada 2019 by Aneta Mucha Konecczanka mistrzynią Polski i świata w stylizacji rzęs This entry was posted in Artykuły. Bookmark the […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *