REKLAMA

Konecka Liga Futbolu 2022. Podsumowano rozgrywki [wideo, zdjęcia]

Drużyna FC Skurcz została triumfatorem Koneckiej Ligi Futbolu 2022. W miniony weekend uczestnicy tych rozgrywek spotkali się by je podsumować, rozegrano też mecz towarzyski pomiędzy zespołami z pierwszego i drugiego miejsca. 

REKLAMA

„Dzisiaj podsumowanie. Już w zeszłym tygodniu było wiadomo kto wygrał, kto zajął miejsce na podium. Dzisiaj taki turniej mistrzowski, spotkały się dwie najlepsze drużyny […] Nagroda dla najlepszego strzelca powędrowała do rąk Marcina Rusieckiego, a nagroda dla najlepszego golkipera powędrowała do Dominika Pioruna z Las Bimberos – najmniej straconych bramek w sezonie” – opowiada Marcin Michalczyk ze Stowarzyszenia Sportowego Fair Play.

Wspomniane towarzyskie spotkanie pokazało, że obie drużyny nieprzypadkowo zajęły dwie czołowe lokaty. Oglądaliśmy świetne spotkanie, obfitujące w składne akcje i efektowne bramki. Klasą dla siebie, po raz kolejny, był zawodnik FC Skurcz, Marcin Rusiecki.

REKLAMA

Triumfator rozgrywek – FC Skurcz (drugi od prawej w górnym rzędzie – król strzelców – Marcin Rusiecki)

Bezpośrednio po meczu odbyła się ceremonia zamknięcia tegorocznych rozgrywek, podczas której kapitanowie trzech najlepszych ekip odebrali nagrody i puchary. Kiedy kolejne rozgrywki organizowane przez Fair Play? Tego póki co nie wiadomo –„Są pytania na pewno odnośnie przyszłego sezonu, odnośnie rozgrywek w hali. Co będzie to czas pokaże, sam nie wiem czy dalej będę działał na rzecz stowarzyszenia – to się okaże w najbliższych tygodniach, miesiącach” – tłumaczy Michalczyk.

Las Bimberos z kapitanem Dominikiem Banakiem (w środku) – druga drużyna rozgrywek

Poniżej znajdziecie tabele i statystyki dotyczące minionych rozgrywek Koneckiej Ligi Futbolu.

Tabela

 

M.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

1.

FC Skurcz

6

15

5

0

1

39 – 16

2.

Las Bimberos

6

15

5

0

1

24 – 10

3.

TKN Bands

6

12

4

0

2

25 – 23

4.

Jajko Na Żurek

6

12

4

0

2

32 – 21

5.

Nasz Team

6

3

1

0

5

15 – 28

6.

Dream Team

6

3

1

0

5

12 – 30

7.

STI Kopaniny

6

3

1

0

5

16 – 32

 

Strzelcy: Rusiecki (FC Skurcz) – 10, Młodziński (TKN) – 8, Rusiecki, Rakoczy (FC Skurcz) – 7, Wychowaniec (Nasz Team) – 6, Śliwka (Las Bimberos) – 6, Milcarz (Jajko) – 6.

Adam Bednarz, kapitan TKN Bands – trzeciej ekipy rozgrywek

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *