REKLAMA

Konecka pływalnia otworzy się 1 lipca. Dzieci z darmowym wstępem przez wakacje [wideo]

Od środy 1 lipca ponownie otwarta zostanie Pływalnia Miejska w Końskich. Wraz ze wznowieniem działalności obiektu wróci także szereg organizowanych tam zajęć, a młodzież z terenu gminy Końskie w wyznaczonych godzinach będzie mogła bezpłatnie korzystać z basenu przez całe wakacje.

REKLAMA

Przypominamy, że działalność koneckiej pływalni jest zawieszona od 15 czerwca, jednak już wkrótce obiekt zostanie ponownie otwarty –„Chciałbym poinformować, że od 1 lipca zamierzamy uruchomić Pływalnię Miejską w Końskich. Zapraszamy w godzinach od 10 do 21” – mówił nam Mariusz Ziółkowski pełniący obowiązki dyrektora obiektu.

Dodatkowo, jak co roku, uczniowie szkół podstawowych przez cały lipiec i sierpień będą mieć darmowy wstęp na pływalnię w wyznaczonych godzinach. Młodzi mieszkańcy gminy Końskie będą mogli bezpłatnie korzystać z basenu od godziny 10 do 14, natomiast młodzież z terenu gminy mieszkająca poza Końskimi zostanie nieodpłatnie przyjęta także w godzinach od 16 do 18.

REKLAMA

W związku z obostrzeniami epidemicznymi w basenie jednocześnie będzie mogło przebywać maksymalnie 20 osób. Jeśli limit zostanie osiągnięty kolejni chętni będą musiały poczekać na swoją kolej. Dodatkowo przy wejściu do budynku, przed kasą oraz w szatniach umieszczono płyn do dezynfekcji. Ponadto po każdym kliencie szafka, której używał będzie dezynfekowana.

Wraz z otwarciem pływalni regularnie organizowane będą także dodatkowe zajęcia, o czym opowiedział nam Mariusz Ziółkowski.

„Mamy dobre wiadomości dla seniorów – będą wznowione dla nich zajęcia w wodzie […] Wracają również zajęcia aerobiku w wodzie. Chcemy też wznowić indywidualne nauki pływania prowadzone przez instruktorów” – informuje nas Mariusz Ziółkowski.

Aerobik w wodzie i animacje ruchowe odbywać się będą we wtorki o godzinie 19 oraz w piątki o godzinie 18. Zajęcia z gimnastyki wodnej dla seniorów organizowane będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 14.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *