REKLAMA

Konecka Ryba z Mateuszem Ziółko już w niedzielę! [wideo, zdjęcia]

To będzie ostatni taki festyn w tym sezonie w powiecie koneckim. „Konecka Ryba” to impreza organizowana zamiast powiatowych dożynek i jest świętem wszystkich związanych z rybołówstwem. Na to wydarzenie władze powiatu zapraszają jednak wszystkich mieszkańców naszego regionu!

REKLAMA

„Z wielką przyjemnością chciałem wszystkich Państwa, którzy nas oglądają, ale i nie tylko zaprosić na kolejne święto hodowców ryb i wędkarzy, które odbędzie się 23 września o godzinie 15:00. Święto rozpocznie się mszą świętą, ale korowód wyruszy wcześniej, więc jeśli ktoś chce w nim wziąć udział to powinien być 15-20 minut wcześniej. Już o godzinie 7:00 w Maleńcu odbędą się zawody wędkarskie o Puchar Starosty Koneckiego. Przed nami wiele atrakcji: konkursy kulinarne, degustacje, koncert muzyki szantowej, plac zabaw dla dzieci. Gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko o godzinie 19:00 i zapraszamy na jego koncert. Wiele niespodzianek, wiele atrakcji nas czeka. Zapraszamy z całymi rodzinami do Rudy Malenieckiej na kolejne Święto Hodowców Rybi i Wędkarzy, na które otrzymaliśmy 85 % dofinansowania z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.” – mówi Bogdan Soboń, starosta konecki.

REKLAMA

Oprócz wymienionych przybyli w niedzielę do Rudy Malenieckiej będą mogli między innymi wysłuchać koncertu muzyki ludowej, czy wziąć udział w licznych konkursach. Oczywiście wszyscy czekać będą na występ gwiazdy wieczoru. O godzinie 19:00 na scenę wkroczy Mateusz Ziółko. Wokalista znany najbardziej z przeboju „W płomieniach”. Tej piosenki w Rudzie z pewnością nie zabraknie. Impreza odbędzie się na placu przyszkolnym w tej miejscowości.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *