REKLAMA

Konecki ‚Balans’ zagra z WOŚP! Już niedługo charytatywne biegi i morsowanie

W niedzielę 12 stycznia w całej Polsce poleci symboliczne światełko do nieba będące zakończeniem tegorocznej, 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Potrzebujących chce wesprzeć wiele ludzi oraz instytucji z całego kraju. Nie inaczej jest w naszym regionie – na charytatywne biegi oraz morsowanie zaprasza konecki klub fitness „Balans”. Odbędą się one w dzień finału WOŚP, a rozpoczęcie wydarzenia nastąpi o 9:30 w lesie za Niebem. Klub zapłaci za każdy pokonany kilometr i każdą wytrzymaną w wodzie minutę! Do wydarzenia można dopisywać się TUTAJ

REKLAMA

„Biegaj, maszeruj, chodź rejestrując przebyty dystans na jakiejkolwiek aplikacji. My zapłacimy 2 złote za każdy kilometr ukończony w czasie mieszczącym się między 9:45, a 10:45! Zatem jeśli chodzisz wolniutko weź ze sobą dużą grupę znajomych. Pamiętaj, by każdy miał dowolną aplikację mierzącą dystans na dowolnym urządzeniu!” – pisze na Facebooku na stronie wydarzenia organizatorka Monika Cholewińska.

REKLAMA

Drugą częścią wydarzenia jest morsowanie. Jego rozpoczęcie przewidziane jest na godzinę 12. Wchodząc do zimnej wody, podobnie jak w przypadku biegów, za każdą spędzoną w zbiorniku wodnym na Starej Kuźnicy minutę „Balans” zapłaci 2 złote. Czas pobytu w wodzie będzie liczył wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zarówno na biegach, jak i na morsowaniu, znajdziecie wolontariuszy z puszkami, do których będzie można wrzucać dowolne datki. Zapraszamy do wsparcia tegorocznej edycji akcji poprzez aktywne spędzenie czasu z „Balansem”!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *