REKLAMA

Konecki Dom Kultury urządza się w nowym miejscu! [zdjęcia]

Póki co tylko w piwnicach budynku Koneckiego Centrum Kultury przy ulicy Partyzantów może urządzać się konecki Dom Kultury. Instruktorzy jednak korzystają z tej miejscowości tworząc zupełnie nowe pracownie. Zobaczcie najnowsze zdjęcia! 

REKLAMA

Trzy pracownie i magazyn w części piwnicznej Koneckiego Centrum Kultury są właśnie urządzane. Póki co pracownicy domu kultury mogą wprowadzić się tylko do tej przestrzeni. Górne lokale zajmują bowiem jeszcze urzędnicy oczekujący na zakończenie remontu zachodniego skrzydła pałacowego w Parku Miejskim. Jak wiadomo w lutym mają się oni przenieść do odświeżonej siedziby urzędu (o tym TUTAJ).

REKLAMA

Gdy w „Egipcjance” trwa wielkie pakowanie, w przyszłej siedzibie Miejsko – Gminnego Domu Kultury przy ulicy Partyzantów trwa urządzanie trzech pracowni i magazynu w części piwnicznej –„Na razie tylko tyle możemy robić, ponieważ zarówno parter jak i pierwsze piętro są zajęte przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy. Urzędnicy czekają na finisz remontu pałacowych skrzydeł magistratu. W podziemiach już prawie urządzili swe pracownie: muzyczną nr 1 Maciej Lisowski, muzyczną nr 2 Roman Cieślak oraz audiowizualną Aleksander Kopański. Uczestnicy zajęć i instruktorzy będą mieć więcej miejsca, a zimą nie grozi im już chłód” – czytamy na fanpage Miejsko-Gminnego Domu Kultury z Końskich.


W części piwnicznej budynku będą się znajdować także reżyserka, studio nagrań oraz sala prób.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *