REKLAMA

Konecki Dom Kultury z atrakcjami dla najmłodszych na wakacje [wideo]

Letnie Warsztaty Tematyczne działające codziennie oraz dwa turnusy Wakacyjnego Klubu Dziecka to propozycje Miejsko-Gminnego Domu Kultury z Końskich na wakacje 2022 dla najmłodszych mieszkańców. 

REKLAMA

Letnie Warsztaty Tematyczne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 – przyjść na nie może każde dziecko i nie obowiązują tutaj zapisy. Wyjątkiem są warsztaty ceramiczne, bo te dla wszystkich chętnych będą odbywać się od 12:00 do 18:00 –„Rodzaj klubów dziecięcych dla dzieci z naszego miasta i gminy prowadzić będzie Miejsko-Gminny Dom Kultury. Głównym centrum spotkań będzie ulica Partyzantów, a więc obecna siedziba Domu Kultury, ale też proponowane są zajęcia w Wiejskim Domu Kultury w Kornicy i w Rogowie jeżeli będą tam zainteresowani” – mówi Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

Foto: archiwum tkn24

Poza warsztatami Miejsko-Gminny Dom Kultury przygotował dwie tury Wakacyjnego Klubu Dziecka. Pierwsza z nich będzie odbywać się miedzy 11 a 15 lipca, druga między 8 a 12 sierpnia. Na obie nie ma już miejsc, rozeszły się one w kilkadziesiąt minut. Podczas trwania klubu najmłodsi wezmą udział między innymi w pikniku na koneckich Browarach, zajęciach survivalowych, a także pojadą do Stadniny Koni w Michałowie.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *