Konecki Klub Karate Kyokushin wrócił ze złotymi medalami! [zdjęcia]

Ekipa z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin świetnie sobie poradziła na Mistrzostwach Polski Juniorów w Międzyzdrojach.

Konecki TEAM

5-osobowa drużyna z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin

28 listopada w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 Polskiej Federacji Kyokushin Karate. W zawodach wystartowała 5-osobowa drużyna z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin w składzie: Oliwia Małecka, Paulina Dróżdż, Karolina Kozielska, Olgierd Kozielski i Oliwia Tatar.

Bez wątpienia największy sukces odniosła Oliwia Małecka, która stanęła na podium zarówno w konkurencji kumite jak i w konkurencji kata. W kumite, w kategorii 11-12 lat poniżej 50 kg okazała się bezkonkurencyjna – zajęła 1 miejsce. W kategorii do 12 lat uplasowała się na najniższym stopniu podium.

Niedościgniona w swojej kategorii była również Paulina Dróżdż, która zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii kumie 11-12 lat powyżej 50 kg.

Dobry start zaliczyła Karolina Kozielska -plasując się na 3 miejscu w kategorii kumite 15-16 lat + 55 kg oraz Oliwia Tatar zdobywczyni 4 miejsca w kategorii dziewcząt 11-12 lat poniżej 43 kg.

Niestety gorszy start miał czołowy zawodnik koneckiego klubu Olgierd Kozielski, który w tym dniu musiał uznać wyższość rywali.