REKLAMA

Konecki Motopiknik już w niedzielę!

W ubiegłym roku to była najciekawsza impreza w powiecie koneckim. A zadecydował o tym klimat. Kilkunastu młodych pasjonatów stworzyło Konecki Motopiknik. Teraz pora na jego drugą edycję. Start już w niedzielę 19 maja o godzinie 12:00 na terenie Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi. 

REKLAMA

Imprezę poprowadzi komik (znany z brawurowego wykonania hitu ‚Orki z Majorki’ w Idolu’, a całe wydarzenie objęte jest honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Końskie. Swoją chęć od udziału w zlocie zgłosili właściciele kilkuset pojazdów. Po rejestracji i weryfikacji ich pod kątem atrakcyjności wiemy, że w Sielpi będzie można oglądać około 200 samochodów i motocykli. Są to maszyny tuningowane, zabytkowe, a często po prostu ciekawe z uwagi na swój stan, czy też niewielką ich ilość na naszych drogach –„Zarejestrowane samochody wpuszczać będziemy od 8:00 do 11:00. Od godziny 11:30 otworzą się bramy dla publiczności. Natomiast oficjalny start zaplanowaliśmy w samo południe” – mówi nam Kamil Szlęzak, jeden z organizatorów Koneckiego Motopikniku 2019.

REKLAMA

Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji –„Będą pokazy szkoły ZDZ, pokazy straży pożarnej, ratownictwa medycznego, liczne konkursy z nagrodami dla publiczności i wiele, wiele innych atrakcji” – wymienia Szlęzak.

Motopiknik w Muzeum Zagłębia Staropolskiego potrwa do godziny 19:00. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *