REKLAMA

Koneckie przedszkola i tkn24.pl ze świąteczną akcją dla będących na pierwszej linii

Przedszkole w Rogowie za sprawą nauczycielki Dominiki Szymczyk zapoczątkowało akcję „Dziękujemy Wam, że jesteście”, my zaś zostaliśmy jej partnerem. Za naszym pośrednictwem najmłodsi mieszkańcy miasta i gminy Końskie podziękują wszystkim tym, którzy stoją w pierwszej linii walki z koronawirusem. 

REKLAMA

„Zapraszamy do współpracy wszystkie publiczne przedszkola z terenu gminy Końskie. Przedszkolaki przygotują laurki z z życzeniami świątecznymi dla tych, którzy nie mogą zostać w domu, muszą pracować i narażają swoje życie dla nas. A to przecież lekarze, pielęgniarki, ekspedientki, policjanci z terenu naszej gminy. Podziękujemy im za ich wysiłek i życzmy im zdrowych, wesołych świąt!” – mówi nam Dominika Szymczyk, organizatorka akcji.

Pierwsze prace już wpływają do organizatorów:

REKLAMA

Oczywiście wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu! Dzieci powinny wykonać laurkę w domu, a następnie ich opiekun zrobić jej skan lub zdjęcie i przesłać na [email protected]. Akcja skierowana jest do przedszkolaków, ale my zachęcamy do udziału w niej wszystkie dzieci! Galerię prac w święta Wielkiej Nocy będzie można oglądać w tkn24.pl – w naszym portalu, na fanpage oraz kanale YouTube.  Zdjęcia należy przesyłać do piątku 10 kwietnia, do godziny 14:00. 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *